Eğitim Takvimi

 Bilinçaltı Gücün İle Konuş

Bilinçaltı Gücün ile Konuş

"isteklerin gerçek olsun”


Bilinçaltı nedir?

Bilinçaltı, doğumumuzdan hemen sonra başlayan ve tüm varlığımızı kaplayan hem biyolojik hem psikolojik bir biyokimyasal ağdır.

Bilinçaltı ne yapar?

Bilinçaltımız, farkında olarak ya da olmayarak tekrar ettiğimiz tüm davranışları hem psikolojik hem biyolojik kodları ile kaydederek, o davranışları bir ezber seviyesinde yapmamızı sağlar.

Mesela?

Daha bebekken konuşmak için uğraşır dururuz, taklitler, tekrarlar ve olağanüstü bir çaba içine gireriz. Bu durum bilinçaltımız tarafından gözlenir ve bizim bu eylem ya da alışkanlığı edinmemiz gerektiğine hükmeder ve o davranışı son derece kolay ve mükemmelen yapmamızı sağlar.

Peki ilerleyen yaşlarda bilinçaltımıza etki ederek onu yönlendirerek yeni bir davranış ya da alışkanlık edinebilir miyiz?

Bu hayat boyu devam eden bir süreçtir. Doğru teknik ve programlarla bedenimize yeni bir şekil kazandırmaktan tutun en zor gözüken becerileri elde etmek mümkündür.

Bu çalışmalar zor mudur? Herkes bu konuda başarılı olabilir mi?

Kesinlikle herkes bu konuda başarılı olabilir. Yemek yemek, yürümek, konuşmak veya araç kullanmak nasıl hayatımıza kolaylıkla girdi ise ve bu eylemleri nasıl yaptığımızın farkında bile değilsek, güçlü bir motivasyon, tam bir inanç ve doğru yöntemle insanın ulaşamayacağı bir hedef yoktur.

Bu program ne işimize yarar özellikle günlük hayatta pratik bir karşılığı var mı?

Bu program, hayatın her aşamasında gerek iç dünyamız gerekse dış dünyamızda son derece etkili kazanımları olan bir programdır. Mesela kişisel bir hedefiniz var, hem o hedefi doğru tanımlamak, o hedef için kendi imkanlarınızı (bedensel, ruhsal) oranize etmek konusunda bu programın inanılmaz faydalarını görürsünüz. Ayrıca ilişki süreçlerinde kendinizi çok doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilmek tartışılmaz bir seçkinliktir.

Neden konuşmak?

Konuşmak, yani duygu, düşünce ve isteklerini ifade edebilmek sadece insana verilmiş bir güç ve ayrıcalıktır. İnsanlar bu gücü tam anlamıyla fark edememiştir. Nasıl bir ortamda yetişmiş isek, konuşma kalitemizi o ortam belirlemektedir. Ancak kendi hayatında bir fark yaratmak isteyen kimsenin müdahale edeceği ilk fonksiyonu düşünme ve o düşünceyi ifade edebilme becerisidir. Kısacası, bir fark oluşturmak için çevrenizden, alışkanlıklarınızdan ve biyolojinizden daha büyük olduğunuzu fark etmeniz gerekir. İşte bu program tam da bunu vadetmektedir.

Niye katılmalıyım?

Yaradan’ın ilk eylemi bir söylemdir. O da "OL” emridir. İnsanı kendi isimlerinin bir yansıması olarak yaratan Allah, insana söz ile var etme, söz ile iyileştirme, söz ile etkileme kudretini bahşetmiştir. Bu güçten mahrum bir şekilde yaşamanın çok büyük bir bedeli vardır. Bundan dolayı, zaten yazılımımızda olan bir programı aktif hale getirmek, bizi Yaradan’ın yaratmış olduğu mükemmellikle tekrar buluşturacaktır. Tüm bunlar, böyle bir programın büyülü atmosferinde bulunmak ve heyecan verici içeriğe muhatap olmak için yeterlidir.

Unutmayın! Herkesin cep telefonu var ama ona indirmediğiniz programı kullanamazsınız!

Olabilmek, bulabilmenin ödülüdür
Enver NUGAY