Basından

 Denizli Devlet Hastanesi, güvenlik ve temizlik personeline iletişim ve müşteri memnuniyeti semineri verildi.

DENİZLİ (İHA) - Denizli Devlet Hastanesi, güvenlik ve temizlik personeline 'İletişim ve Müşteri memnuniyeti' semineri verildi.

Enderun Hayat Akademisi Eğitim Danışmanlarından Enver Nugay'ın verdiği seminere hastane çalışanları büyük ilgi gösterdi. Sosyal pozisyonum ne olursa olsun önemli olanın herkesin kendi kimliğini ve ortaya koyduğu hizmet olduğunu belirten Enver Nugay, özellikle çalışma hayatında dikkat edilmesi gereken noktalara vurgu yaptı. 

Hayata pozitif bakmanın önemini anlatan Nugay, "Eğer hayata olumlu bakma becerisi edinebilirsek karşımıza bir çok güzel resmin çıkar" dedi. Özellikle temizlik konusunun büyük önem taşıdığını belirten Enderun Hayat Akademisi Eğitim Danışmanı Enver Nugay, "Sizler, ucu insan yaşamına ve sağlığına dokunan bir iş yapıyorsunuz. Bunun önemini ve taşıdığı değeri mutlaka idrak etmelisiniz" dedi. Görevlerin zorunluluklardan değil sorumluluklardan dolayı yapılması gerektiğini ifade eden Enver Nugay, Denizli Devlet Hastanesi'nin büyük bir kurumsal yapı olduğunu, böyle bir kurumsal yapının bir parçası olmanın çok büyük önem taşıdığını ifade etti. Takım çalışmasında en önemli faktörün kişilerin kendi değerlerinden çok takımın değer ve anlamına ve takımın hedefine odaklanmak olduğuna değinen Nugay, bireysel tutumların hem kişilere hem de kurumlara kaybettireceğini söyledi.
İnsanlar yaşantılamak istemedikleri şeylere kulaklarını da tıkarlar
Enver NUGAY