Eğitim Takvimi

 Enerji bedenini temizleme teknikleri

ENERJİ BEDENİNİ TEMİZLEME TEKNİKLERİ


   Pozitif bilimlerin artık kesin olarak bildiği bir gerçektir her şeyin enerji olduğu. Evet her şey aslı itibarıyla enerjidir. Maddi varlığımız ise enerjinin hem yavaş hem de duyu organlarımız ile gözlemlenen formudur.

   Her şeyin enerji olduğu gerçeği aslında yaşadığımız yüzyılda önemli farkındalık kapıları açmıştır. Bu farkındalıklar aslında inancımızın bize yaptığı rehberliğin de ne kadar uzun soluklu olduğunu göstermiştir. Yani mesela, birisi hakkında gıybet sayılacak türden bir konuşma yaptığımızda, yaptığımız konuşmalar hakkında konuştuğumuz kişiye ulaşmadığı ya da onun tarafından kabul edilmediği için bizim enerji bedenimizde takılıp kalmaktadır. Biz o kirli, yıkıcı ve zararlı enerji ile yaşamak zorunda kalıyoruz. Öyle ki buna benzer her zararlı ve anlamsız eylemle birlikte biriken kapalı enerjiler, enerji bedenimizde öyle blokajlar ve ağırlıklar oluşturuyor ki, tabiri caiz ise sırtına onlarca kilo yükü alıp onlarla maraton yarışı koşmak zorunda kalan bir insan gibi yaşamı kendimize zehir ediyoruz.

   Ancak bu tabloyu doğru okuyamadığımız için, genellikle başkalarını ya da şartları eleştirmek suretiyle faturayı kendimiz ve davranışlarımız dışında herkese ve her şeye kesiyoruz.

   Oysa enerji bedenimizi kendimiz kirlettik ve onu kendimiz ağırlaştırdık.

   O halde yapılması gereken, enerji bedenimizi fark ederek, onu nelerin kirlettiğini ve nelerin onu ağırlaştırdığını öğrenmek ve sonuç olarak onu en etkin bir şekilde temizlemeyi öğrenmektir.

Yaşamımızdaki tıkanıklar, blokajlar, kısmetsizlikler, rızkımızda daralmalar, huzursuzluk, anksiyete, işlerimizin ters gitmesi ve OKB ( obsesif kompulsif bozukluk ) gibi problemlerin asıl nedeninin enerji bedenimizin sağlıksızlığı olduğunu öğrenerek gerçek bir farkındalık ile tüm bu sorunları çözebileceğimizi bilmeliyiz.

   Bu program tam da bu ihtiyaca, bütüncül ve uygulamalı bir çözüm önerisi ile gelmiş ve karşınıza çıkmıştır.


Karar sizin!
Olabilmek, bulabilmenin ödülüdür
Enver NUGAY