Basından

 ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Enerji Verimliliği konusunda çalışmalarına hızla devam eden ve buldukları her fırsatta üyeleri ile birlikte yapacak oldukları çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunan Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi üyeleri son olarak Şiir Otelde düzenledikleri kahvaltıda bir araya geldiler.

Enerji Verimliliği Derneği Genel Başkanı Erkan Gürkan’ın da katıldığı kahvaltıda üyeler, hem birbirleri ile kaynaştılar hem de yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında görüştüler. Denizli’nin Enerji Verimliliği konusunda yapmış olduğu mücadeleden dolayı tebrik eden Başkan Erkan Gürkan; “Geleceğimiz için dünyamız için büyük bir önem taşıyan Enerji Verimliliği konusunda hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Yapacak olduğumuz çok basit önlemler ile büyük tasarruflar elde etmek mümkün. Enerji Bakanlığımız, Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ve derneğimizin işbirliği ile çalışmalarına başladığımız Enerji Hanım Projesi de bu küçük tasarrufların büyük kazançlara dönüşeceğinin işaretçisi. Birçok ilk de olduğu gibi Denizli’nin bu projede de ilk ve örnek olacağına inanıyorum” dedi.

Yaptıkları her çalışmanın geleceğimiz ve ülkemiz için olduğunu dile getiren Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün; “ üyelerimiz ile bulduğumuz her fırsatta toplanarak yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında görüşüyor değerlendirmeler yapıyoruz. Son olarak düzenlediğimiz kahvaltı ile de hem kaynaşma hem de Enerji Hanım Projesine Denizli olarak ne gibi katkılar sağlayabiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Tasarruf ilk olarak evde başlar, bu yüzden bayanlarımıza tasarruf konusunda büyük sorumluluklar düşüyor. Biz dernek olarak oluşturacağımız Kadın Komisyonlarımızla Enerji Hanım Projesine destek olacak ve tüm bayanlarımız bu konuda bilinçlendireceğiz” dedi.

Kahvaltı sonunda dernek üyeleri genel Başkan Erkan Gürkan ile birlikte Zihin Mentörü Enver Nugay tarafından verilen “Niçin Varız? Neler Yapmalıyız?” Konulu seminere katıldı.
Olabilmek, bulabilmenin ödülüdür
Enver NUGAY