Bizden Haberler

 Kişiye özel Konuşma Eğitimi

Amacını karşısındaki kişi ya da kişilere en etkili bir şekilde söylemek isteyen herkese yönelik çok özel bir eşitim programı Sosyal, Siyasi, Eşitim ya da kişisel amaçları içeren tüm konuşmacı profillerinin başarılı bir şekilde oluşturulması için bu program tam bir çaredir. 
İçinizdeki korku ya da fobilerden ( kalabalık fobisi, kamera, mikrofon fobisi, rezil olursam korkusu) kurtulmanızı sağlayan bu program, sizlere konuşma gücünün mucizevi etkilerini görme imkanını sunuyor. 
Muhataplarınıza güçlü bir EVET dedirtmek için, herkesin kazanacağına inandırabilmek için ve en önemlisi sizi  GÜVENİLİR bulmaları için doğru konuşmaya doğruyu konuşmaya ihtiyacınız var.
Bir konuşmayı dinlenilmez kılan ve  muhatabı sıkan unsurların neler olduğunu öğrendiğinizde, bu parazitlerden kurtulup daha etkili bir konuşma yapabileceksiniz. 
Hiçbir insanın etkisinden kurtulamayacağı SİHİRLİ kelimeleri  ve onları kullanmayı öğrendiğinizde konuşmanın gücü ile istediğiniz dünyanın mimarı olabileceksiniz. 
Konuşma formülünü yaşamınıza aldığınızda her şey daha kolay olacak. 
Bunu her zaman aklınızda bulundurun   

Konuştuklarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız, konuşmanızın dikkat çekmesi lazımdır 

Konuşmanın gücü ile gücüne güç katmak isteyen herkes bizi arayın  
 
Özel ve acil talepler için ; iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.
 
Bu program tamamen kişiye özel olarak tasarlanan özgün bir içerişe ve uygulamaya sahiptir. Not; Grup müracaatları ayrıca değerlendirilecektir.Dünya geldiğimiz yer değil, geçtiğimiz yerdir
Enver NUGAY