Değişim, yaratılışın ilâhî bir kuralıdır. Direnmeyin yeter
Enver NUGAY

Basından Haberler

Denizlide ücretsiz kişisel gelişim kursu

Denizli Belediyesi tarafından tarihi Balcı Evi'nde ücretsiz kişisel gelişim eğitimi veriliyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Enver Nugay'ın verdiği eğitime 3 farklı grup halinde 200 kursiyer katıldı. 


Silinecek kelimeler

Toplumda iletişimsizlikten kaynaklanan birçok sorun bulunduğunu belirten Nugay, "Bu eğitimlerde iletişim, takım çalışması, yönetim becerileri anlatılıyor. Beden dilimizi nasıl kullanmamız gerektiği, kendimizi nasıl doğru ifade edebileceğimiz, karşımızdaki kişiyi nasıl daha etkin dinleyebiliriz, birimler arası ilişkiler nasıl artırılabilir konuları konuşuluyor. Yönetim becerileri eğitiminde ise günümüz yönetim tekniklerinin nasıl kullanılacağı ve performansın nasıl artırılacağı konusunda ipuçları veriyoruz" dedi.


Olumsuzluk içeren sözcüklerin kullanılmasından vazgeçilmesi gerektiğini vurgulayan Nugay, "Belki, hayır, yapamam, imkansız, bilmiyorum, kararsızım" kelimelerinin kullanılmamasını önerdi. Bu sözcüklerin, kararsızlık, başarısızlık, olumsuzluk içerdiğine işaret eden Nugay, "Sözcüklerimizle, konuştuğumuz insanların düşüncelerini etkileyebiliriz. Bu sözcükleri hayatımızdan söküp attığımız anda başarıya giden yolu keşfederiz" dedi. 
HASAN DURNAEtkinlik ve Eğitim Takvimi

Kuantum Farkındalık

Farkındalık Nedir (Bilinenin aksine) Farkındalık Katmanları ( Farkındalık Hiyerarşisi ) Farkındalık Yoksunluğu ve Acı Acı nasıl oluşur ( Istırap) Gözlemci misin, Analizci mi? Yaşam ve Ölüm Döngüsü Zihnin Sağaltılması, Medidatif Uygulamalar İçindeki İnsan Ol Merkez Sensin An ve İnsan Ân'ı tanı, tanımla, anla ve hakkıyla yaşa l! Sırrını Bilmeyene Zaman Zindandır, Bilene Seyran İyiliğini Fark Et, Yol Kolaylaşsın

inceleyin
Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır. DNA-Değişimin Nurlu Anahtarı programı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.

inceleyin
Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

inceleyin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

inceleyin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

inceleyin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

inceleyin