Anlamını kaybeden insan aslında herşeyini kaybetmiştir
Enver NUGAY

Basından Haberler

ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ DENİZLİ ŞUBE ÜYELERİ İLE BİRLİKTE KAHVALTIDA BULUŞTU

Enerji Verimliliği konusunda çalışmalarına hızla devam eden ve buldukları her fırsatta üyeleri ile birlikte yapacak oldukları çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunan Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi üyeleri son olarak Şiir Otelde düzenledikleri kahvaltıda bir araya geldiler.

Enerji Verimliliği Derneği Genel Başkanı Erkan Gürkan’ın da katıldığı kahvaltıda üyeler, hem birbirleri ile kaynaştılar hem de yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında görüştüler. Denizli’nin Enerji Verimliliği konusunda yapmış olduğu mücadeleden dolayı tebrik eden Başkan Erkan Gürkan; “Geleceğimiz için dünyamız için büyük bir önem taşıyan Enerji Verimliliği konusunda hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Yapacak olduğumuz çok basit önlemler ile büyük tasarruflar elde etmek mümkün. Enerji Bakanlığımız, Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ve derneğimizin işbirliği ile çalışmalarına başladığımız Enerji Hanım Projesi de bu küçük tasarrufların büyük kazançlara dönüşeceğinin işaretçisi. Birçok ilk de olduğu gibi Denizli’nin bu projede de ilk ve örnek olacağına inanıyorum” dedi.

Yaptıkları her çalışmanın geleceğimiz ve ülkemiz için olduğunu dile getiren Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün; “ üyelerimiz ile bulduğumuz her fırsatta toplanarak yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında görüşüyor değerlendirmeler yapıyoruz. Son olarak düzenlediğimiz kahvaltı ile de hem kaynaşma hem de Enerji Hanım Projesine Denizli olarak ne gibi katkılar sağlayabiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Tasarruf ilk olarak evde başlar, bu yüzden bayanlarımıza tasarruf konusunda büyük sorumluluklar düşüyor. Biz dernek olarak oluşturacağımız Kadın Komisyonlarımızla Enerji Hanım Projesine destek olacak ve tüm bayanlarımız bu konuda bilinçlendireceğiz” dedi.

Kahvaltı sonunda dernek üyeleri genel Başkan Erkan Gürkan ile birlikte Zihin Mentörü Enver Nugay tarafından verilen “Niçin Varız? Neler Yapmalıyız?” Konulu seminere katıldı.Etkinlik ve Eğitim Takvimi

Kuantum Farkındalık

Farkındalık Nedir (Bilinenin aksine) Farkındalık Katmanları ( Farkındalık Hiyerarşisi ) Farkındalık Yoksunluğu ve Acı Acı nasıl oluşur ( Istırap) Gözlemci misin, Analizci mi? Yaşam ve Ölüm Döngüsü Zihnin Sağaltılması, Medidatif Uygulamalar İçindeki İnsan Ol Merkez Sensin An ve İnsan Ân'ı tanı, tanımla, anla ve hakkıyla yaşa l! Sırrını Bilmeyene Zaman Zindandır, Bilene Seyran İyiliğini Fark Et, Yol Kolaylaşsın

inceleyin
Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır. DNA-Değişimin Nurlu Anahtarı programı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.

inceleyin
Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

inceleyin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

inceleyin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

inceleyin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

inceleyin