Bizden Haberler

AİLE TERAPİLERİ

Mutlu olmak için gösterilen çabalar neden yetmez?

Neden, hayat arkadaşı olarak seçtiğiniz kişiyi normal arkadaşlarınızdan daha değersiz hale getirirsiniz?

Dışarıda tam bir beyefendi ya da hanımefendi olan kişiler evlerinde neden geçimsiz, anlayışsız ve kaba olurlar?

Neden tanımadığınız insanlardan esirgemediğiniz nezaket ve hoşgörüyü bir ömür boyu beraber yaşamaya karar verdiğiniz insandan esirgersiniz?

UNUTMAYIN!

Mutlu olmayı öğrenemeyen, kimseyi mutlu edemez, kimseyle mutlu olamaz!

Aile yaşantınızda keşfedilmeyi bekleyen gerçekleri bekletmeyin.

Mutluluğu ertelemeyin.

Hemen şimdi, harekete geçin ve birlikte yaşamanın tekniklerini ve sırlarını öğrenin.

Uğrunda canınızı bile vereceğiniz sevdiğiniz kişiye biraz zaman verin ve biraz  ilgi gösterin.

Bu daha kolay değil mi?

 

AİLE TERAPİLERİ. . .

 

MUTLULUĞA GİDEN YOL SENDEN GEÇİYOR. . .


Etkinlik & Egitim Takvimi

Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

bunu incelemelisin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

bunu incelemelisin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

bunu incelemelisin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

bunu incelemelisin
Bin ben vardır bende benden içeri

Neden hayatımızın en büyük sorunu “istikrarsızlık”tır. Neden defalarca karar değiştirir ya da aldığımız kararları bir türlü uygulayamayız. Ya da neden bazen kendimizi tanıyamayız. Verdiğimiz sözler neden bazen önemini kaybeder. Hayatımızın en önemli şeyi ya da vazgeçilmezimiz olan kişi/lerden nasıl olur da bir anda vazgeçeriz. Neden bazen en yakınlarımızdan “artık seni tanıyamıyorum” benzeri sözler işitiriz.

bunu incelemelisin
DKD Temel Gelişim Programı

İnsan kimdir ? Anlam Arayışı Düş ve Düşünce Farkındalık Nedir ? Farkındalık Bilinci Öz-Ego Temel İnançlar Olumlu Düşünce'nin Gücü Söz Söyleme Sanatı Etkileme Teknikleri

bunu incelemelisin

Oluşumuz ölüşümüze, ölüşümüz oluşumuza işarettir
Enver NUGAY