Değişim, yaratılışın ilâhî bir kuralıdır. Direnmeyin yeter
Enver NUGAY

Eğitim Takvimi

Toplum önünde konuşmanın sırları


KONUŞMAK, VARLIĞIN YÜKSELİŞİDİR

 • Konuşma Gücünün Önemi
 • Diyafram Kontrolü
 • Dil, Damak, Diş ve Dudak Kontrolü
 • Ses Çalışmaları
 • Konuşma Stresini Yenme
 • Tiyatral Diksiyon
 • Sofroloji
 • Spontan Konuşma ( hazırlıksız konuşma)
 • Konuşma Formülü
 • Toplum Önünde Konuşma
 • Olumsuz Şartlarda (Rağmen) Konuşma
 • Etkileme Teknikleri
 • Etkilenmeme Teknikleri
 • Sessizliğin Gücünü Keşfetmek
 • Kamera ve mikrofon fobisini yenme
 • Konuşma Bilgeliği

Eğitimin Süresi: 16 saat - 2 gün, 2’şer ders
18-19 Haziran 2019 - Salı-Çarşamba
Enver Nugay ile Söz Sultanlığı Atölyesi
Toplum önünde konuşmanın sırları
Siz de kelimelerin gücünü keşfedin.
Atölye sonunda sertifika verilecektir.
Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır.

İnsan, çok özel bir varlık. O’nu özel kılan en seçkin özelliği ise; hayatı anlamlandırma becerisidir. İnsan, düşünür,  merak eder, inceler, soru sorar, anlar ve konuşur. Duygu, düşünce ve amaçlarını dile getirebilen ve sadece bu yolla bile amaçlarına ulaşabilen bir varlıktır insan. Sadece bu yolla bile mutlu olabilir ve mutlu edebilir. Söz söyleme ve konuşma becerisi, insanı diğer yaratılmışlardan fersah fersah öne geçiren muhteşem bir beceridir. Aslında bu beceri insana yaratılışı ile birlikte verilmiş bir şan ve bir rütbedir. Söz Sultanlığı programı size bunu hatırlatacak ve içinizde gömülü olan konuşma hazinesine ulaşmanızı sağlayacaktır.

KONUŞMAK, VAR ETMENİN EN ETKİLİ YOLUDUR

İnsanın konuşurken yaydığı enerjinin bir var etme ve üretme enerjisi olduğunu fark etmesiyle birlikte hayatında bir çok mucize ve olağanüstülük gerçekleşmeye başlar. Zira, kelimeler ilahî varlıklardır ve ilahî güce sahiptirler. Bunun farkındalığını yaşayan her insan bu ilahî gücü kullanmaya başlar. Söz Sultanlığı programı gerek entelektüel içeriği ve teorik bilgileri ile gerekse neşeli uygulama ve provaları ile sizleri birer Söz Sultanı olma yolunda sözünü ettiğimiz farkındalık seviyesine ulaştıracaktır.

Unutmayın!    Ö N C E     S  Ö  Z     V A R D I  .   .   .

SÖZ SULTANLIĞI- (TEMEL)

İçerik;

İletişim: 0505 737 80 40
Etkinlik ve Eğitim Takvimi

Kuantum Farkındalık

Farkındalık Nedir (Bilinenin aksine) Farkındalık Katmanları ( Farkındalık Hiyerarşisi ) Farkındalık Yoksunluğu ve Acı Acı nasıl oluşur ( Istırap) Gözlemci misin, Analizci mi? Yaşam ve Ölüm Döngüsü Zihnin Sağaltılması, Medidatif Uygulamalar İçindeki İnsan Ol Merkez Sensin An ve İnsan Ân'ı tanı, tanımla, anla ve hakkıyla yaşa l! Sırrını Bilmeyene Zaman Zindandır, Bilene Seyran İyiliğini Fark Et, Yol Kolaylaşsın

inceleyin
Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır. DNA-Değişimin Nurlu Anahtarı programı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.

inceleyin
Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

inceleyin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

inceleyin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

inceleyin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

inceleyin