Kendi gerçeğini fark edebilmek için, kendin zannettiğin kişiyi terk etmelisin
Enver NUGAY

Eğitim Takvimi

Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız.

“Bu asırda genlerimizin değişmez olmayıp, çeşitli etkenlere göre değişebildikleri gibi kayda değer bir keşif yaşanmıştır. Herhangi bir eksikliği sebebi ile bazı sportif alanlarda başarısızlık yaşayan bir takım insanların ebeveynlerini suçladığına ve konuyu genetik bir transfer yetersizliğine bağladıklarına şahit olabilmekteyiz.

Genetik olarak bazı yetenek ve becerilerin yoksunluğunun yaşanabilmesi doğrudur. Bununla birlikte kalıtımsal olarak bu tür olumsuzluklara maruz olan insanın bilmesi gereken çok önemli bir bilgi de şudur ki; genlerin işlevlerini ve çalışma yönlerini değiştirebilen açma/kapama anahtarları insanın iradesine tabidir.

Mesela, disiplinli bir şekilde spor, egzersiz ve fiziksel etkinlikler yapan insanların kaslarını  daha güçlü hale getiren ve sağlıklı olmayı sağlayan“iyi”genleri aktive ederek devreye sokabildikleri ve buna bağlı olarak zararlı genleri pasivize ettikleri bilinmektedir.

Bu açma/kapama anahtarlarını etkileyen diğer bir öge de çevredir. Olumlu ve iyimser çevrelere girenlerde iyi genler harekete geçerken, söz konusu genlerin gizli potansiyeli açığa çıkmaktadır. Aslında buradaki en şaşırtıcı konu, açma/kapama mekanizmasını zihinsel tavrımızın doğrudan etkilemekte olduğu gerçeğidir. Araştırmalar düşünme alışkanlıklarımızın genlerimiz üzerinde olağanüstü etkiler oluşturduğunu ortaya koymaktadır.

Hayatımızın devam edebilmesi için vücudumuzda devam edegelmekte olan öyle muhteşem mekanizmalar ve iki kutup arasına sığmayacak büyüklükteki sayı ve olasılıklarla ancak açıklanabilecek öylesine büyük matematik işlemleri vardır ki, insanın bu sürece bilinçli bir şekilde hükmettiğini düşünmek bilim önünde tam bir trajikomedidir.

Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır.DNA-Değişimin Nurlu Anahtarıprogramı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.
Etkinlik ve Eğitim Takvimi

Kuantum Farkındalık

Farkındalık Nedir (Bilinenin aksine) Farkındalık Katmanları ( Farkındalık Hiyerarşisi ) Farkındalık Yoksunluğu ve Acı Acı nasıl oluşur ( Istırap) Gözlemci misin, Analizci mi? Yaşam ve Ölüm Döngüsü Zihnin Sağaltılması, Medidatif Uygulamalar İçindeki İnsan Ol Merkez Sensin An ve İnsan Ân'ı tanı, tanımla, anla ve hakkıyla yaşa l! Sırrını Bilmeyene Zaman Zindandır, Bilene Seyran İyiliğini Fark Et, Yol Kolaylaşsın

inceleyin
Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır. DNA-Değişimin Nurlu Anahtarı programı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.

inceleyin
Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

inceleyin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

inceleyin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

inceleyin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

inceleyin