Eserleri

EserleriElinizdeki kitap sizi, bir gün öleceğinize ikna etmek vedünyanın geldiğimiz yer değil, geçtiğimiz bir yer olduğunu ve dünyayı böyle algılayamayanların yaşayacakları sıkıntıdan onları kurtaracak bir ufuk oluşturabilmek amacıyla yazılmıştır. Tüm başarı ve kariyer planlarını dünya hayatıyla sınırlandırmak,  hayatın en potansiyel iddası olan “ sonsuzluğa “ karşı ilgisiz kalmak sağlıklı bir zihnin içine düşmekten çekineceği bir girdaptır. Hayatın doğası, ölümü bir ”virgül“ olarak kabul eder. Ama asla ölüm  bir “nokta” değildir, olamaz da...Gerçek başarı, çok para kazanmak, çok ün kazanmak yada çok hayran edinmek değildir. Gerçek başarı “bir gün öleceğini her gün düşünerek yaşayabilmektir”

Bu kitap, mezar taşınıza yazılacak satırlara sizden başkası karar veremesin diye yazıldı. Bu kitap, hayatınızın devam ettiği her an,ölümü aklınızda tutmanızın yaşamınızın kalitesini artırması için yazıldı.  Bu kitap, hoyrat bir şekilde mezarınıza konulduğunuzda, yolculuğunuzun geri kalan kısmından korkmamanız için yazıldı.  “Elinizdeki kitap sizi, size hayatın tüm güzergah ve evrelerinde rehberlik edebilme gücüne sahip tek bir kitaba yaklaştırmak için yazıldı”Etkinlik & Egitim Takvimi

Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

bunu incelemelisin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

bunu incelemelisin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

bunu incelemelisin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

bunu incelemelisin
Bin ben vardır bende benden içeri

Neden hayatımızın en büyük sorunu “istikrarsızlık”tır. Neden defalarca karar değiştirir ya da aldığımız kararları bir türlü uygulayamayız. Ya da neden bazen kendimizi tanıyamayız. Verdiğimiz sözler neden bazen önemini kaybeder. Hayatımızın en önemli şeyi ya da vazgeçilmezimiz olan kişi/lerden nasıl olur da bir anda vazgeçeriz. Neden bazen en yakınlarımızdan “artık seni tanıyamıyorum” benzeri sözler işitiriz.

bunu incelemelisin
DKD Temel Gelişim Programı

İnsan kimdir ? Anlam Arayışı Düş ve Düşünce Farkındalık Nedir ? Farkındalık Bilinci Öz-Ego Temel İnançlar Olumlu Düşünce'nin Gücü Söz Söyleme Sanatı Etkileme Teknikleri

bunu incelemelisin

Kendi gerçeğini fark edebilmek için, kendin zannettiğin kişiyi terk etmelisin
Enver NUGAY