Kendi gerçeğini fark edebilmek için, kendin zannettiğin kişiyi terk etmelisin
Enver NUGAY

Bizden Haberler

Kişiye Özel Konuşma Eğitimi

Amacını karşısındaki kişi ya da kişilere en etkili bir şekilde söylemek isteyen herkese yönelik çok özel bir eğitim programı…Sosyal, Siyasi, Eğitim ya da kişisel amaçları içeren tüm konuşmacı profillerinin başarılı bir şekilde oluşturulması için bu program tam bir çaredir. 
İçinizdeki korku ya da fobilerden ( kalabalık fobisi, kamera, mikrofon fobisi,rezil olursam korkusu) kurtulmanızı sağlayan bu program, sizlere konuşma gücünün mucizevi etkilerini görme imkanını sunuyor. 
Muhataplarınıza güçlü bir “EVET” dedirtmek için, herkesin kazanacağına inandırabilmek için ve en önemlisi sizi “GÜVENİLİR” bulmaları için doğru konuşmaya doğruyu konuşmaya ihtiyacınız var.
Bir konuşmayı dinlenilmez kılan ve  muhatabı sıkan unsurların neler olduğunu öğrendiğinizde, bu parazitlerden kurtulup daha etkili bir konuşma yapabileceksiniz. 
Hiçbir insanın etkisinden kurtulamayacağı “SİHİRLİ” kelimeleri  ve onları kullanmayı öğrendiğinizde konuşmanın gücü ile istediğiniz dünyanın mimarı olabileceksiniz. 
Konuşma formülünü yaşamınıza aldığınızda her şey daha kolay olacak…. 
Şunu her zaman aklınızda bulundurun…   
“Konuştuklarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız, konuşmanızın dikkat çekmesi lazımdır” 

Konuşmanın gücü ile gücüne güç katmak isteyen herkes…bizi arayın… 
 
Özel ve acil talepler için ; iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.
 
Bu program tamamen kişiye özel olarak tasarlanan özgün bir içeriğe ve uygulamaya sahiptir. Not; Grup müracaatları ayrıca değerlendirilecektir.


Etkinlik ve Eğitim Takvimi

Değişimin Nurlu Anahtarı - DNA

Yaratıcı gücün bedensel varlığımızı bin bir nakış, yüz binler sanat ve milyarlarca şifre ile yaratmış olduğu artık kimse için bir sır değildir. İnsan bedeni öylesine gizemli ve sırlı bir kitap olarak yazılmıştır ki, bugün o sırların keşfedilebilmesi gibi bir imkan ile karşı karşıya bulunmaktayız. Genlerimizin bu süreçte nasıl ve neyden etkilendiğini bilmek elbette hayatımızı kolaylaştıracaktır. DNA-Değişimin Nurlu Anahtarı programı özgün ve mistik içeriği ile bize bu yolu ve bu yolda yol almanın kodlarını sunmaktadır.

inceleyin
Yaşamın Gizli Mimarı - Bilinçaltı

İnsanın yapması gereken en önemli şey, kendisine bu muhteşem krediyi açan ve ihsanda bulunan Yaradan’ının sistemi nasıl çalışıyor anlamak ve yararlanmak. Zaten dikkatli bir şekilde baktığınızda tarihteki inanılmaz tüm icat, keşif ve buluşların hikayelerinde mucize diye adlandırılan detaylar vardır. İşte bu, bilinçaltının gücünü devreye sokabilmiş insanların yaşamış olduğu kolaylık ya da mazhar oldukları ihsan olarak değerlendirilebilir.

inceleyin
Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

inceleyin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

inceleyin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

inceleyin
Bin ben vardır bende benden içeri

Neden hayatımızın en büyük sorunu “istikrarsızlık”tır. Neden defalarca karar değiştirir ya da aldığımız kararları bir türlü uygulayamayız. Ya da neden bazen kendimizi tanıyamayız. Verdiğimiz sözler neden bazen önemini kaybeder. Hayatımızın en önemli şeyi ya da vazgeçilmezimiz olan kişi/lerden nasıl olur da bir anda vazgeçeriz. Neden bazen en yakınlarımızdan “artık seni tanıyamıyorum” benzeri sözler işitiriz.

inceleyin