Bizden Haberler

Kişiye özel Konuşma Eğitimi

Amacını karşısındaki kişi ya da kişilere en etkili bir şekilde söylemek isteyen herkese yönelik çok özel bir eğitim programı…Sosyal, Siyasi, Eğitim ya da kişisel amaçları içeren tüm konuşmacı profillerinin başarılı bir şekilde oluşturulması için bu program tam bir çaredir. 
İçinizdeki korku ya da fobilerden ( kalabalık fobisi, kamera, mikrofon fobisi,rezil olursam korkusu) kurtulmanızı sağlayan bu program, sizlere konuşma gücünün mucizevi etkilerini görme imkanını sunuyor. 
Muhataplarınıza güçlü bir “EVET” dedirtmek için, herkesin kazanacağına inandırabilmek için ve en önemlisi sizi “GÜVENİLİR” bulmaları için doğru konuşmaya doğruyu konuşmaya ihtiyacınız var.
Bir konuşmayı dinlenilmez kılan ve  muhatabı sıkan unsurların neler olduğunu öğrendiğinizde, bu parazitlerden kurtulup daha etkili bir konuşma yapabileceksiniz. 
Hiçbir insanın etkisinden kurtulamayacağı “SİHİRLİ” kelimeleri  ve onları kullanmayı öğrendiğinizde konuşmanın gücü ile istediğiniz dünyanın mimarı olabileceksiniz. 
Konuşma formülünü yaşamınıza aldığınızda her şey daha kolay olacak…. 
Şunu her zaman aklınızda bulundurun…   
“Konuştuklarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız, konuşmanızın dikkat çekmesi lazımdır” 

Konuşmanın gücü ile gücüne güç katmak isteyen herkes…bizi arayın… 
 
Özel ve acil talepler için ; iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.
 
Bu program tamamen kişiye özel olarak tasarlanan özgün bir içeriğe ve uygulamaya sahiptir. Not; Grup müracaatları ayrıca değerlendirilecektir.Siz ikiyi bir ederseniz, O bir dediğinizi iki etmez
Enver NUGAY