Bizden Haberler

Kişiye Özel Konuşma Eğitimi

Amacını karşısındaki kişi ya da kişilere en etkili bir şekilde söylemek isteyen herkese yönelik çok özel bir eğitim programı…Sosyal, Siyasi, Eğitim ya da kişisel amaçları içeren tüm konuşmacı profillerinin başarılı bir şekilde oluşturulması için bu program tam bir çaredir. 
İçinizdeki korku ya da fobilerden ( kalabalık fobisi, kamera, mikrofon fobisi,rezil olursam korkusu) kurtulmanızı sağlayan bu program, sizlere konuşma gücünün mucizevi etkilerini görme imkanını sunuyor. 
Muhataplarınıza güçlü bir “EVET” dedirtmek için, herkesin kazanacağına inandırabilmek için ve en önemlisi sizi “GÜVENİLİR” bulmaları için doğru konuşmaya doğruyu konuşmaya ihtiyacınız var.
Bir konuşmayı dinlenilmez kılan ve  muhatabı sıkan unsurların neler olduğunu öğrendiğinizde, bu parazitlerden kurtulup daha etkili bir konuşma yapabileceksiniz. 
Hiçbir insanın etkisinden kurtulamayacağı “SİHİRLİ” kelimeleri  ve onları kullanmayı öğrendiğinizde konuşmanın gücü ile istediğiniz dünyanın mimarı olabileceksiniz. 
Konuşma formülünü yaşamınıza aldığınızda her şey daha kolay olacak…. 
Şunu her zaman aklınızda bulundurun…   
“Konuştuklarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız, konuşmanızın dikkat çekmesi lazımdır” 

Konuşmanın gücü ile gücüne güç katmak isteyen herkes…bizi arayın… 
 
Özel ve acil talepler için ; iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.
 
Bu program tamamen kişiye özel olarak tasarlanan özgün bir içeriğe ve uygulamaya sahiptir. Not; Grup müracaatları ayrıca değerlendirilecektir.


Etkinlik & Egitim Takvimi

Kuantum Niyet & Kuantum Şifa

İnsan bedensel yolculuk yapan bir ruhtur. Aslı ruh olan insanın aslında tüm problemleri en başta kendisini yanlış tanımasından ve yanlış tanımlamasından kaynaklanmaktadır. Zaten tüm yanlışlar başlangıçlarla ilgilidir. Kendini bir beden olarak gören insanın dış dünya ile tüm bağı ve ilişkisi bedensel bir içerikle sınırlı kalmaya mahkum olmaktadır

bunu incelemelisin
DKD Gelişim Programı

Bu program, DKD-Temel eğitimi ile kazanılan farkındalık ve donanımların karakterimizde yerleşik hale gelmesi, neredeyse tüm reflekslerimizin bu farkındalık seviyesiyle oluşması ve en mühimi 7/24 sürekli derin farkındalık halinin devam ederek hep öğrenmek, hep fark etmek ve akış ve kabul dengesini daim tutmamızı sağlamayı hedeflemektedir.

bunu incelemelisin
KUANTUM DÜŞÜNCE KUR’AN-TUM YORUM

Newton ile temelleri atılan mekanik fizik kuramı, evreni mekanik ve kütlesel bir sistem olarak algılama esası üzerine dayanıyordu. Ağırlık, kütle, yerçekimi ve optik yasaları keşfeden Newton’un mekanik fizik anlayışı daha sonra hem felsefi olarak yaşamsal bir karşılık hem de teknolojik olarak endüstri devriminin oluşmasıyla karşılık bulmuştur.

bunu incelemelisin
Bin ben vardır bende benden içeri

Neden hayatımızın en büyük sorunu “istikrarsızlık”tır. Neden defalarca karar değiştirir ya da aldığımız kararları bir türlü uygulayamayız. Ya da neden bazen kendimizi tanıyamayız. Verdiğimiz sözler neden bazen önemini kaybeder. Hayatımızın en önemli şeyi ya da vazgeçilmezimiz olan kişi/lerden nasıl olur da bir anda vazgeçeriz. Neden bazen en yakınlarımızdan “artık seni tanıyamıyorum” benzeri sözler işitiriz.

bunu incelemelisin
DKD Temel Gelişim Programı

İnsan kimdir ? Anlam Arayışı Düş ve Düşünce Farkındalık Nedir ? Farkındalık Bilinci Öz-Ego Temel İnançlar Olumlu Düşünce'nin Gücü Söz Söyleme Sanatı Etkileme Teknikleri

bunu incelemelisin
İnsanın Keşif Rehberi

İnsanın yaratılışı ile başlayan bir arayışı vardır… Bu arayış, bazen bir ömür sürer… Aradığı, bir şey de olsa, bir kişi de olsa, özeti bir “anlam”dır… İnsan, aslında bir anlam arayışı içindedir… Anlamlı bir şekilde yaşamak için yaratılmış olan insan, yaratılışındaki anlamı bulmak için yaşar! Bunu bazen bilerek bazen de bilmeden yapar… Bu anlamı bulamayan, bu anlamla buluşamayan insanın, bulduğu ve buluştuğu hiçbir şey onu mutlu ve huzurlu edemeyecektir…

bunu incelemelisin

Anlamını kaybeden insan aslında herşeyini kaybetmiştir
Enver NUGAY